Açık Havada Ders Keyfi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Simurg Düğmeciler Bilgi Evi’ni ziyaret etti. Başkan Aydın’ın, Bilgi Evi’ni ziyareti sırasında okuma dersini açık havada yapan öğrenciler görülmeye değer bir manzara oluşturdular.

Belediye Başkanı Remzi Aydın, Bilgi Evi ziyareti sırasında ilk olarak derslikleri dolaştı, öğrenciler ve öğretmenlerden derslerle ilgili bilgi aldı. Başkan Aydın, bir sınıfta öğrencilerle birlikte oturarak ders dinledi.

Belediye Başkanı Aydın, okuma dersini açık havada yapan Bilgi Evi öğrencilerini de ziyaret etti. Bilgi Evi’nin yanında bulunan çocuk parkında, açık havada kitap okuyan öğrenciler, bir taraftan ders işlerken bir taraftan da keyifli dakikalar yaşadılar. Öğrencilerden bazıları banklarda oturarak kitap okurken, bazıları ise parkta bulunan spor aletlerinde kitap okumayı tercih ettiler. Kitaplarını okurken bir yandan da spor yapan öğrenciler Başkan Remzi Aydın’a bu şekilde eğlenerek öğrendiklerini ve okudukları bu rahat ortam sayesinde daha iyi anladıklarını söylediler.