Adrese Teslim Ruhsat Uygulamasına Teşekkür

Eyüp Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü esnafın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Başkan Remzi Aydın'ın talimatıyla işyeri ruhsat belgelerini esnafın ayağına kadar götürüp teslim eden ekiplerin bu uygulamasından esnaf oldukça memnun.

İşyeri ruhsatları hızlı bir şekilde kendilerine teslim edilen Eyüp ilçesindeki esnaflar, Başkan Remzi Aydın ve Belediye Ruhsat Denetim Müdürlüğü ekiplerine çok teşekkür ediyor.

Bu uygulama ile başvuru sonrasında çıkan işyeri ruhsatları vatandaşların ayağına kadar götürülerek, esnafın hem vakit hem de kazanç kaybının önüne geçiliyor. Geçtiğimiz yıl başlayan uygulama esnaf tarafından da memnuniyetle karşılanırken, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın “Biz vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için buradayız. Bu hizmetimiz de ilklerimizden biri oldu. Yaklaşık bir yıldan bu yana da oldukça olumlu tepkiler alıyoruz. Ziyaretlerim sırasında esnafımız memnuniyetlerini bizzat iletiyorlar. Biz de onlar için, Eyüp için en iyi bir şekilde nasıl hizmet edebiliriz diye çalışıyoruz. Esnaf kardeşlerimiz inşallah hayırlı ve bereketli kazançlar elde ederler” dedi.