Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi'ne Yeni Spor Salonu

Her hafta salı günleri Göktürk ve Kemerburgazlılarla buluşarak onlarla sohbet eden, sorunlarını dinleyen Başkanımız Remzi Aydın bugün Göktürk Ali Rıza Özderici Anadolu Lisesi’ni de ziyaret etti.

Burada görevli müdür, yardımcıları, öğretmenler ve öğrencilerle sohbet eden Aydın, eksik ve ihtiyaçları da öğrendi. Lisenin Spor Salonu’ndaki eksikleri tespit ettiren Başkanımız, ilgili Başkan Yardımcıları ve müdürlere en kısa zamanda onarım, bakım ve yeniden yapılacak yerlerin de yapılması talimatını verdi.

Öğle yemeğini okulda öğretmenlerle birlikte yiyen Başkanımız, öğrencilerle de sohbet etti ve onların kariyerleriyle ilgili beklentilerini öğrendi. İş ve öğrenim hayatında başarıya ulaşmanın yolları hakkında da önerilerde bulunan Aydın, gençlere top hediye etti ve dersleri dışındaki boş vakitlerinde mutlaka spor ve güzel sanatlardan biriyle ilgilenmelerini tavsiye etti.

Ali Rıza Özderici öğretmen ve öğrencileri, kendilerini ziyaret eden, sorunlarının çözümünde yardımcı olan Başkanımız Remzi Aydın ve ekibine çok teşekkür etti.