Alibeyköy Ortaokulu'ndan Renkli Görüntüler

Eyüp Belediyesi Alibeyköy Ortaokulu’nun düzenlediği mezuniyet töreni renkli görüntülere sahne oldu. Mezuniyet törenine Eyüp Belediye Başkan Yardımcılarından Ahmet Turan Koçer ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü de katıldı.

Alibeyköy Ortaokulu 2015 Eğitim ve Öğretim yılının son bulmasıyla gerçekleştirdiği törende, eğitimin her alanda devam ettiğini, karnelerin sadece bir sembol olduğunun unutulmaması gerektiğini söyleyen Belediye Başkan Yardımcılarından Ahmet Turan Koçer, katkısı olan herkese teşekkür etti.

Doğa Koleji kurucularından İş Adam Aydın Özyurt’un katkısıyla Konferans Salonu ve sergi açılışının da yapıldığı mezuniyet töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü ise, “Çocuklarımızı hem akademik hem de dürüst ve saygılı bir şekilde yetiştirmek için yapılan çalışmalarda Belediye Başkanımız Remzi Aydın’a eğitime verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ne zaman yanına gidip bir sıkıntımız olduğunu söylesek hemen yardımcı oluyor” dedi. Tören sonunda başarılı öğrencilere hediyeler ile eğitime katkıda bulunan kişilere teşekkür plaketi takdim edildi. İlk ve ortaokul öğrencilerinin oyunlar oynayıp gösteriler yaptığı, koro halinde şarkılar söylediği mezuniyet töreninde veliler çocuklarıyla birlikte neşeli saatler geçirdiler.