Anıttepe İtfaiyeciler Sitesi'ne Ziyaret…

Göreve geldiği ilk günden itibaren vatandaşlarla sık sık biraraya gelerek onların sorun, dilek ve şikayetlerini dinleyen Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, site sakinleriyle de buluşuyor. Başkan Aydın’ın, Çırçır Mahallesi Anıttepe İtfaiyeciler Sitesi’nde gerçekleştirdiği toplantı büyük ilgi gördü.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aykaç’ın katılığı toplantıda, site sakinleri tek tek söz alarak sorunlarını ve isteklerini dile getirdi. Başkan Aydın Eyüp’te kentsel dönüşümün büyük ihtiyaç olduğunu belirterek, “Çocuklarımızın rahat güvenli oyun alanlarının olduğu, altyapı sorunlarının yaşanmadığı, yeşil alanları, donatıları, sosyal tesisleriyle çağdaş yaşam imkanlarının sunulduğu bir ilçe hayal ediyorum. Belediye olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Site yönetimi olarak projeniz varsa değerlendirmesini yaparız.İmkanlarımız çerçevesinde, vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız" dedi.

Site yönetimi ve sakinlerine çikolata ikram eden Başkan Remzi Aydın siteyi dolaşarak yetkililerden bilgi aldı. Site sakinleri de Remzi Aydın’a teşekkür ederek “Sitemize ilk gelen Belediye Başkanı olarak size ve ekibinize teşekkür ediyoruz. Bizlere yardımcı olacağınıza inanıyor ve en kısa süre içinde projelerimizle size ziyaret etmek istiyoruz" dediler.