Başbakan Başdanışmanı Sarıkaya, “Eyüp'teki çalışmaları memnuniyetle izliyorum”

Başbakan Başdanışmanı Ali Sarıkaya, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Sarıkaya, Başkan Aydın’a Eyüp’te gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip ettiğini ve bu çalışmalardan kaynaklanan memnuniyetini belirtti.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ve AK Parti Eyüp Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Sultan Karal’ın da bulunduğu ziyaret sırasında, Başbakan Başdanışmanı Sarıkaya’ya Eyüp için hazırladığı ve gerçekleştirilen projeleri anlattı. Sarıkaya, bu projelerle ilgili memnuniyetini dile getirdi.

Sarıkaya ayrıca Eyüp’te gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip ettiğini ve çok beğendiğini söyleyerek, bu çalışmalardan dolayı Başkan Aydın’ı takdir ettiğini belirtti. Başbakan Başdanışmanı Sarıkaya bundan sonraki süreçte de Başkan Aydın’a, Eyüp’te hayata geçirilecek projelerde destek olmak istediklerini bildirdi. Görüşmenin ardından Başkan Remzi Aydın, Ali Sarıkaya, İlçe Başkanı Aykaç ve Gençlik Kolları Başkanı Karal ile birlikte Eyüp Sultan Camii’ne geçerek birlikte Cuma namazı kıldılar.