Başkan Amatör Kulüpler Birliği İle Buluştu...

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Amatör Kulüpler Birliği’ne bağlı spor kulüplerinin yöneticilerini, Kemerburgaz Kurtkemeri Sosyal Tesisleri’nde akşam yemeğinde ağırladı.

Yemekte bir konuşma yapan Başkan Remzi Aydın, “En çok önem verdiğimiz konuların başında gençler geliyor. Onların eğitimi için belediye olarak her türlü desteği veriyoruz. Sportif açıdan da gençler için imkanlarımızı seferber ettik. Yapılacak çok şeyler var. İhtiyaçlar bitmez ama biz elimizden geldiğince kulüplerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağız. Önemli olan insana yatırım. Spor kulüpleri aynı zamanda ahlaklı gençler yetiştirmeli. Konuya, sadece sportif olarak bakmamalıyız. Bu konuda sizlerin, bizlerin yani hepimizin gayret göstermesi lazım” diye konuştu.

Eyüp’te sporcuların ve spor kulüplerinin sıkıntı ve ihtiyaçlarının çözümleri konusunda yapılacak çalışmaların konuşulduğu gecede, Eyüp Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Yahya Sünnetçi de Eyüp Belediyesi’ne ve Başkan Remzi Aydın’a Amatör Spor kulüplerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Geceye Eyüp Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, çok sayıda kulüp başkanı ve yöneticisi katıldı.