Başkan Aydın Alibeyköy Ve Çırçır Esnafını Ziyaret Etti

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile birlikte Alibeyköy ve Çırçır’da esnaf ziyaretinde bulundu. Dükkan dükkan dolaşarak esnafın hatırını soran Başkan Aydın, Eyüp Belediyesi bünyesinde bulunan Şefkateli Mağazası ve Sosyal Hizmet Merkezi’ni de ziyaret etti.

Huzur Başkenti Eyüp’ün Belediye Başkanı Remzi Aydın, Alibeyköy ve Çırçır’daki esnafları ziyaret etti. Ziyaretler sırasında hatırlarını sorarak sorunlarını dinlediği esnaflar Başkan Aydın’a, Eyüp’te gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.

Bu arada ziyaret ettiği esnaflar, Başkan Aydın’a çay ikramında bulunurken, bir yandan çaylar yudumlandı bir yandan da sohbet edildi. Eyüp Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Şefkateli Mağazası ve Sosyal Hizmet Merkezi’ne de bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Remzi Aydın, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Başkan Aydın, dolaştığı cadde ve sokaklarda incelemelerde bulunarak tespit ettiği eksikliklerin giderilmesi için talimat verdi. Yol üzerinde karşılaştığı bazı vatandaşlar ve gençler Başkan Aydın’la fotoğraf çektirdiler.