Başkan Aydın; “Bu son virajı alnımız ak bir şekilde geçeceğimize inanıyorum”

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Rami Yeni Mahalle Danışma Meclisi’ne katıldı. Danışma Meclisi’nde konuşma yapan Başkan Aydın, “Önümüzde genel seçim var. Hepimiz bu seçimin önemini biliyoruz. Bu son viraj, bu virajı da alnımız ak, yüreğimiz geniş bir şekilde geçeceğimize inanıyorum” dedi.

Başkan Remzi Aydın, Rami mahalle teşkilatı tarafından düzenlenen Danışma Meclisi’ne katıldı. Danışma meclisinde bir konuşma yapan Başkan Aydın “Burada bulunmanız, bu davanın neferi olmanız ve bu davada yürüyen bir yürek olmanız adına burada bulunduğunuz için hepinizi tebrik ediyorum. Teşkilatçılığın ne kadar özveri gerektiğini biliyorum. Bu dava yürüyor ise, Ankara’da hükümetimiz memleket için hizmet yapıyorsa, bizler ilçelerde illerde hizmet yapıyorsak taşkilat sayesinde oluyor. Teşkilatımız bir omurgadır” dedi.
Konuşmasında genel seçimlerle ilgili olarak “Hepimiz bu seçimin önemini biliyoruz. Bu son viraj, bu virajı da alnımız ak, yüreğimiz geniş bir şekilde geçeceğimize inanıyorum” diyen Başkan Aydın konuşmasını şöyle sürdürdü: “Böylesine özverili, böylesine hedefe kilitlenmiş, böylesine samimi bir teşkilata sahip olduğumuzu görüyorum. Hepsinden önemlisi bu çalışmanın ne kadar zor olursa olsun samimiyetle, gayretle, kenetlenmeyle ve birbirimizi sevmeyle kolaylaşacağına olan inancım tam. Allah’ın izniyle bir yılımızı dolu dolu geçirdik. Alnımızın akıyla yürüyeceğimiz icraatların altına imzamızı attık. Eğitime, spora, kültüre, sanata, öğrencilere, gençliğe, yaşlılarımıza, kısaca insana önem veriyoruz dedik ve her zaman önem vermeye devam edeceğiz. İcraatlarımız da ortada. Her gittiğimiz yerde büyük bir memnuniyetle karşılanıyoruz"

RAMİ’DE HİZMETLER DEVAM EDECEK
Belediye Başkanı Aydın konuşmasında Rami’de önümüzdeki süreçte yapılacak yatırımlarla ilgili de açıklamalarda bulundu. Başkan Aydın “Ramimizde yarın bugünden çok daha güzel olacak. Rami Kışla’mızın restorasyonu başladı. Rami Kışlası’nın altı, binlerce otomobil alacak kapasitede bir otopark olacak. Çok kısa bir zamanda Rami’de bir gençlik merkezi, bir bilgi evi açacağız”
BAŞKAN AYDIN’DAN TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK PROJE
Başkan Remzi Aydın Danışma Meclisi’nin soru cevap kısmında ise, Türkiye’de tek ve örnek olacak bir projesi olduğunu belirterek, bu projenin Eyüp’ün enerjisi açısından çok önemli bir proje olacağının altını çizdi. Başkan Aydın, proje ile ilgili detaylı açıklamayı ise daha sonra yapacağını söyledi.