Başkan Aydın Büyükle Büyük, Çocukla Çocuk Oldu

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, cadde cadde, sokak sokak Eyüp’ü dolaşarak esnaf ve vatandaşlarla buluşuyor. Yeşilpınar’da AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile birlikte bir taraftan esnafla ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Aydın bir taraftan da çocukların gönlünü aldı.

Huzur Başkenti Eyüp’ün Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp’ün mahallelerinde girmedik sokak, hatırını sormadığı vatandaş bırakmadan ziyaretlerine devam ediyor. Yeşilpınar Mahallesi’ni adım adım dolaşan Başkan Aydın, esnafları ziyaret ederek hatırlarını sordu, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

Bu arada Giresun İli Espiye İlçesi Demircili Köyü Yardımlaşma Derneği ve Giresun Emeksen Spor Kulübü Derneği, Büyük Osmanlı Sosyal Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret eden Başkan Remzi Aydın, Eyüp’te yapılan çalışmaları, verilen hizmetleri anlattı.

SEKSEK VE TOP OYNADI

Yeşilpınar’da yaya olarak dolaştığı sırada rastladığı çocuklarla top oynayan Başkan Aydın, kaldırımda seksek oynayan çocuklarla da seksek oynadı. Başkan Remzi Aydın çocuklarla birlikte fotoğraf da çektirdi.