Başkan Aydın Çırçır'ı gezdi, vatandaşı dinledi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Çırçır’ı gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Bu arada, engelli çocuklar için, hayırsever bir vatandaş tarafından yaptırılan okulun inşaatını ve Asım Yıldız Parkı’nı da denetledi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Çırçır Mahallesi’ni dolaştı ve vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Karşılarında Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı gören mahalle sakinleri ise Başkan Aydın’a çalışmalarından dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. Otomobilleri ile seyir halinde olan bazı vatandaşlar ise, Başkan Aydın’ın elini sıkmak ve teşekkür etmek için, otomobillerini yol kenarına yanaştırdılar.

Başkan Aydın, Çırçır Mahallesi Gaye Sokak’ta, hayırsever bir vatandaş tarafından engelli çocuklar için yaptırılan okulun inşaatını da gezerek, yetkililerden bilgi aldı.

BAŞKAN’A BÜYÜK İLGİ

Başkan Aydın, Çırçır’da dolaştığı sırada, eksikliklerini gördüğü Asım Yıldız Parkı’na da girerek denetleme yaptı. Park içinde bulunan futbol ve basketbol sahalarının, yürüyüş yollarının ihtiyaca cevap vermediği bir halde olduğunu gören Başkan Aydın, parkın bir an önce kullanılabilir hale gelmesi için gerekenlerin yapılacağını belirtti. Parkta denetlemede bulunduğu sırada, çevrede bulunan vatandaşlar, Başkan’ın yanına geldiler. Başkan’a Çırçır’da yaptığı hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar ve gençlerle uzun süre sohbet eden, Başkan Aydın, park ile ilgili şikayetler için “Mesaj alınmıştır, Allah’ın izniyle, bu parkın güzelleştirilmesi için gereken yapılacaktır” dedi.