Vatandaş odaklı yönetim anlayışı ile sık sık mahalle ziyaretlerinde bulunan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Yeşilpınar ve Karadolap Mahallesi esnafıyla bir araya geldi

Vatandaşlara taksi yönlendirdi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Karadolap Mahallesi Huzur Taksi Durağı’na ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında durağa gelen telefonları da cevaplayan Başkan Aydın, vatandaşın talep ettiği adrese taksi yönlendirdi.

Eyüp’teki taksici esnafıyla sürekli istişare halinde olduklarını ifade eden Başkan Aydın, “Biz her zaman esnafımız ve vatandaşımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Taksici esnafımızın yaptığı işlerin zorluğunu ve önemini biliyoruz. Bu güzel ortamı hazırlayan ve yoğun mesailerinde bize zaman ayıran herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Aydın'ı ağırlamaktan dolayı memnun olduklarını belirten Huzur Taksi Durağı esnafı, “Belediyemizle birlikte organize ettiğimiz bu programlarda bizleri yalnız bırakmayan Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Başkan Aydın’ın yanımızda olduğunu bilmek bizleri çok mutlu ediyor” dedi.

Çalışanlara bol kazanç diledi

Taksi Durağı sonrası Karadolap Mahallesi'nde yeni açılan Sarıyer Karaköy Börekçisini de ziyaret eden Başkan Aydın, işletme sahibi ve çalışanlarla hoş sohbet gerçekleştirdi.

Sarıyer Karaköy Börekçisinin sahibi Köksal Doğan ve çalışanlar, Başkan Aydın'a ziyareti için teşekkür etti.

Eyüp’te açılan yeni yerler için Başkan Aydın, "Esnaflarımız çağdaş yaşamın bir gereği olarak her geçen gün kendilerini yeniliyor. Eyüp her alanda büyüdükçe, yeni işyerleri açılıyor, esnafımızın kazancı artıyor. İlçemizde böylesine kaliteli işyerlerinin çoğalmasını temenni ediyorum. Ayrıca birçok kişiye iş istihdamı sağlayacak olan bu işletmelerimizin sahiplerine ve çalışanlarına hayırlı ve bol kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.

Mahalle sakinleriyle sohbet etti

Başkan Aydın, Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi üzerinde bulunan esnaf ve mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek sohbet etti.

Sohbete AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ve Yeşilpınar Mahalle muhtarı ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri de katıldı.