Başkan Aydın, Eyüp Sultan Esnafı ve Karadolap Sakinleriyle Buluştu

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, düzenlenen bir kahvaltılı toplantıda Eyüp Sultan esnafıyla bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Milletvekili Aziz Babuşçu ve AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç da katıldı.

Eyüp Belediyesi Ensari Konağı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya Eyüp Sultan’da bulunan çok sayıda esnaf katıldı. Toplantıda kürsüye gelen Başkan Aydın, “Eyüp Sultan’ımızın birbirinden kıymetli esnafı, sevgili dostlar. Sizler toplumun en önemli kanaat önderlerisiniz. Sizler ülkemizin özellikle son 15 yılındaki değişimleri çok iyi kıyas yapabilecek insanlarsınız. Türkiye’nin içinden geçtiği süreçleri çok iyi biliyorsunuz. Bu süreçleri birbirimize hatırlatalım ve bunda sonra benzer olumsuz süreçlerin yaşanmaması için neler yapılması gerektiği noktasında istişare yapalım” dedi. Başkan Aydın, toplantının ardından Milletvekili Babuşçu ve İlçe Başkanı Aykaç ile Eyüp Sultan’da bulunan dükkanlara ziyaretler gerçekleştirerek, esnafla sohbet etti.

Eyüp Sultan’da gerçekleştirilen esnaf ziyaretlerinin ardından ise Başkan Remzi Aydın, Karadolap Mahallesi’ne geçti. Burada mahalleli ile uzun süreli sohbetler eden Başkan Aydın, onların beklentilerini ve temennilerini dinledi. Karadolap sakinlerinin evlerine davet ettiği Başkan Aydın, hasta vatandaşlara da geçmiş olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.