Başkan Aydın Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın gazetecilerle bir araya geldi. Düzenlenen toplantıya çok sayıda basın mensubu katıldı.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, İletişim Platformu üyesi basın mensupları ile Ensari Konağı’nda düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Anadolu Ajansı Medya Akademisi koordinatörü Ümit Sönmez’in yaptıkları çalışmalarla ilgili olarak bilgi verdiği kahvaltılı toplantıya, İletişim Platform Başkanı Yusuf Ziya Çataklı, Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürü Sabri Çelebioğlu ile Yeni Şafak Gazetesi Haber Müdürü Recep Yeter ile Eyüp Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatih Sanlav da katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Aydın “Gelişen Türkiye, yeni Türkiye diyoruz, bunu siyasi bir söylem olarak söylemiyorum. Bu iddialı bir hedef ama bir o kadar da reel bir hedef. Bunu her yerde görüyoruz, yaşıyoruz ve kendi adımıza gayret ediyoruz. Vatandaşlarımızı Eyüp’ten Konya’ya hızlı trenle aynı gün içerisinde konforlu bir şekilde götürüyoruz, getiriyoruz. İşte bu gelişen Türkiye’ye, yeni Türkiye’ye ye bir örnek. Bu örnek yeni Türkiye’yi göstermesi açısından küçük fakat önemli bir örnek. Sizlerin de çalışmalarını yakından izliyorum, tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. Toplantı sonunda Başkan Remzi Aydın basın mensupları ile fotoğraf çektirdi.