Başkan Aydın genç çiftlerin nikahını kıydı

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüplü gençleri en mutlu günlerinde yalnız bırakmıyor. Başkan Aydın kıydığı nikahlarda, ömür boyu sürecek beraberliğe ve mutluluğa imza atan gençleri tebrik ederek mutluluklarına ortak oluyor.

Başkan Remzi Aydın hafta sonu Eyüp Kültür Sanat Merkezi Nikah Salonu ve Osmanlı Park Nikah Salonu’nda Eyüplü çiftlerin nikahlarını kıydı. Eyüp Kültür Sanat Merkezi Nikah Salonu’nda düzenlenen nikah merasimlerinde Merve Çelik ile Cihat Çelik, Sevra İnce ile Yusuf Kocaman, Osmanlı Park Nikah Salonu’nda düzenlenen merasimlerde ise Beyda Sever ile Furkan Akalın ve Deniz Bay ile Tolgahan Camgöz çiftleri, bir ömür boyu birlikteliğe evet dediler.

Başkan Aydın ayrıca Beyazgül Düğün Salonu’nda düzenlenen nikah merasiminde Duru Kapullu ile Servet Topaloğlu’nun nikahını kıydı.

Nikah merasimleri sonunda tüm çiftlere ömür boyu sağlık, mutluluk dileyen Başkan Remzi Aydın, vatana, millete, ümmete hayırlı evlat sahibi olmaları temennisinde bulundu. Genç çiftler ilk hediyelerini de Başkan Aydın’dan aldılar.