Başkan Aydın, Göktürk'te vatandaşı dinledi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Göktürk Gümüşhaneliler Derneği’nde düzenlenen toplantıda Göktürklülerle buluşarak sorularını cevapladı. Toplantıya AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Seyit Ahmet Çandır da katıldı.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, dün akşam Göktürk Gümüşhaneliler Derneği’nde vatandaşlarla bir araya gelerek soruları yanıtladı.

Göktürklülerin sorunlarına çözüm olmak için gerekenlerin yapıldığını belirten Başkan Remzi Aydın; “Sorunları biliyoruz, takip ediyoruz. Bizimle ilgili olanları çözüyoruz. Allah’ın izniyle çözülmeyecek hiçbir sorun yoktur. Bir söz var ‘Zoru hemen yaparız, imkansız zamanımızı alır’. Biz o kadar iddialı olmasak da, ne kadar hızlı çalıştığımızı görüyorsunuz. Sorunları teker teker çözeceğiz İnşallah” dedi.

Herşeyin zamanla değiştiğinin altını da çizen Başkan Aydın konuşmasına şöyle devam etti; “Allah Baki’dir, O’nun dışında herşey zamanla değişir. Biz de sürekli kendimizi yenileyerek, bu değişime ayak uyduruyoruz. Her zaman halkımızla içiçe, beraber olmaya çalışıyoruz. Onlarla sevinip onlarla üzülüyoruz. Onlarla dertlenip onlarla gülüyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da halkla beraber, kolkola yürüyeceğiz İnşallah”

“KEMERBURGAZ’DA SAĞLIK OCAĞINI YAKINDA AÇACAĞIZ”

Başkan Aydın, Göktürklülere, Kemerburgaz’da yapılan Sağlık Ocağı’nın tamamlandığı müjdesini de verdi. Açılışını önümüzdeki günlerde yapacaklarını kaydeden Başkan Aydın; “Kemerburgaz’da Sağlık Ocağı yaptık, Eyüp Belediyesi yaptı. İçerisinde diş bölümü, röntgen, laboratuvar gibi bölümler mevcut. İğneden ipliğe herşeyi ile hazır hale getirdik, komple bir hastane oldu, ilgililere teslim ettim. Şu an doktor bekliyoruz, Sağlık Bakanlığı’mızın haberi var. Burası sadece Kemerburgaz’a değil Göktürk’e ve etrafındaki mahallelere de hizmet verecek.” diye konuştu.

AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ise konuşmasında şunlara değindi; “Göreve geldiğimizden bu güne kadar sistemimizi kurduk. Eksikliklerimiz olabilir, bunları gidermek için çalışıyoruz. Her zaman sahaya iniyoruz, sorunlarınızı dinliyoruz. Bundan sonra da dinleyeceğiz”

Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın ziyaretinden memnun kalan Göktürk sakinleri “Herkesi dinleyerek, kimseyi incitmeden soruları yanıtladığı için Başkanımıza teşekkür ederiz” dediler.

Ardından Başkan, AK Parti Göktürk Mahalle Teşkilat Bürosu’na giderek, buradaki çalışmalarla ilgili de bilgi aldı.