Başkan Aydın Hemşehrileriyle Biraraya Geldi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Giresun Espiye Demircili Köyü Derneği'nin düzenlediği kahvaltılı toplantıda hemşehrileriyle biraraya geldi.

Eyüp Belediyesi'nin katkılarıyla Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya, Eyüp'te ikamet eden çok sayıda Demircili Köyü sakini katıldı. Toplantıda derneğin faaliyetleri ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgi verildi.

Bu arada Başkan Aydın toplantıda yaptığı konuşmada, derneğin gayretli çalışmalarla bu günlere kadar geldiğini ifade ederek şunları söyledi; “Arkadaşlarımıza her zaman daha daha iyi şeyler yapmalarını söylüyorum. Onlar da sağolsunlar güzel şeyler yapıyorlar, daha iyi şeyler yapmaya gayret ediyorlar. Görüdüğüm kadarıyla güzel bir çizgi yakalandı. Bu kahvaltı bir ilk, hemşehrilerimizin, köylülerimizin birarada olması beni mutlu etti. Arkadaşlarıma, bu toplantının her ay düzenli yapılmasını söyledim. Tabii bunlar sizlerin de katılımıyla olacak olan şeyler. Önceki sene ve geçen sene köyümüzdeki ihtiyaç sahiplerine Ramazan kumanyası verilmişti, değişik yardımlar yapılmıştı. Kendi çapında küçük bir dernek ama anlamlı şeyler yapmaya çalışıyor. Biz de her zaman hemşerilerimizin yanlarında olacağız. Sizlerden beklentim derneğimizin daha fazla ve daha kaliteli faaliyetler yapması.”