Başkan Aydın “Hiçbir emek, hiçbir gayret zayi olmaz”

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Giresun – Keşap Armutdüzü Köyü Derneği’nin düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı. Toplantıya, Başkan Aydın’ın yanısıra Giresun Federasyon Başkanı ve AK Parti Giresun Milletvekili aday adayı Hasan Turan, Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Giresun – Keşap Armutdüzü Köyü Derneği Başkanı Erdal Aydın ile çeşitli derneklerin mensupları katıldı.

Toplantıda, öncelikli olarak, Giresun – Keşap Armutdüzü Köyü’nün tanıtımı için neler yapılabileceği konuşuldu. Özellikle, Keşap’ın turizmin açısından kalkındırılması için, doğal bir yapı olan Şahin Kayası’nın daha iyi tanıtılması konusunda fikirler tartışıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın; “Sizler ümmet için, toplum için, hayır olması adına, hangi konuda olursa olsun hizmetlerinizi ortaya koyarsanız, karşılık bulur. Hiçbir emek, hiçbir gayret zayi olmaz. Rabbimiz onu mutlaka değerlendirecektir” şeklinde konuştu.

Ardından, Giresun Federasyon Başkanı Hasan Turan’ın AK Parti aday adaylığı konusuna da değinen Başkan Aydın şunları söyledi; “Hasan bey bu anlamda yıllardır gönlüyle, amelleriyle iyi şeyler olmasını isteyen biridir. Kendisini 20 – 25 yıldır tanıyoruz. Böyle bir yolculuğa başladı. Bunun iyi bir şekilde gerçekleşeceğine inanıyoruz. Biz hayata zafer değil, sefer odaklı bakıyoruz. Sonuçta Giresun’un, Giresunlunun kazanacağına inanıyorum”