Başkan Aydın Kesikkaş Köyü Dernek Kongresine Katıldı

Sivas Suşehri Kesikkaş Köyü Derneği Olağan Kongresi’nde dernek başkanlığı seçimini kazanan Gülay Taştan’ı tebrik eden Başkan Remzi Aydın, “Birlik beraberlik havasında gerçekleştirilen görev değişimi, yeni dernek başkanı için hayrlı olsun” dedi

Sivas Suşehri Kesikkaş Köyü Derneği Alibeyköy Bulut Düğün Salonu’nda düzenlenen kongreye Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem ve Eyüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Öğütçü de katıldı.

Başkan Aydın burada yaptığı konuşmada kongrenin birlik ve beraberlik havasında gerçekleştiğini belirterek, “Bugün burada mutabakatla gerçekleşen görev değişimiyle yeni dernek başkanının kadın olması renkli ve keyif verici bir fotoğraf karesi oluşturdu. Bu fotoğraf bana Sivaslı hemşerilerimin her daim bildiğim özelliklerini hatırlattı. Sivaslı hemşerilerim dayanışma içerisinde, birbirlerine kenetlenerek çalışırlar. Bulundukları ortamı geliştirirler, değer katarlar. Vizyonları geniştir. Bunun için sizleri tebrik ediyor, bu güzelliklerin herkese örnek olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.