Başkan Aydın, ‘Kod Adı K.O.Z.' Filmini İzledi

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Belediyesi çalışanları ve AK Parti İlçe Teşkilatı ile ‘Kod Adı K.O.Z.” filmini seyretti. Teşkilat mensupları ile birlikte filmi seyreden Başkan Aydın, film çıkışında ise Yeşilpınar Mahallesi’ni dolaşarak vatandaş ve esnafla sohbet etti.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Belediyesi personeli, Eyüp İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları ile birlikte, 17 ve 25 Aralık darbe girişimini konu alan Kod Adı K.O.Z filmini seyretti. Sinema salonunu dolduran Eyüplüler, yakın tarihimize ışık tutan, gizli kalmış gerçekleri, karanlık odaklar tarafından kurulan tuzakları ve hain planları gözler önüne seren filmi dikkatle seyrettiler.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni yıkmak, demokrasiye darbe vurmak adına dış mihraklarla hazırlanan kanlı ve kirli oyunların birer birer anlatıldığı filmi, Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç da Başkan Aydın ile birlikte seyretti.

Filmin çıkışında ise Başkan Aydın, teşkilat yöneticileri ile Yeşilpınar’da bir süre yürüyerek esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Başkan ayrıca, bir kıraathanede maç seyreden izleyen vatandaşlara selam vererek sohbet etti.