Başkan Aydın kötü günde de personelinin yanında

Başkan Remzi Aydın'ın önderliğinde büyük bir aile olma bilinciyle hizmet veren Eyüp Belediyesi personeli mesai arkadaşlarını zor günlerinde yalnız bırakmıyor. İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile temasa geçen ilgili müdürlükler personelin mutlu gününde, kötü gününde yanında olmaya çalışıyor.

Eyüp Belediyesi Nikah Memuru Şaban Kaya geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçirdi. Kısa sürede görevinin başına dönen Kaya'yı, Başkan Remzi Aydın telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Aydın, telefonda kazayla ilgili de Şaban Kaya'dan bilgi aldı. Nikah memuru Kaya, olayla ilgili havanın yağışlı olmasından dolayı zeminin kaygan olduğunu, aracın kontrolünü kaybetmesi sonucu maddi hasarlı kaza geçirdiğini dile getirdi.

Başkan Remzi Aydın'ın talimatıyla, Eyüp Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Süleyman Kömür de Nikah Memuru Şaban Kaya'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kömür daha sonra, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle evinde istirahatta bulunan Eyüp Belediyesi'nin 40 yıllık çalışanı Fen İşleri Müdürlüğü Kalem Şefi Meliha Özarslan'ı ziyaret etti.

Eyüp Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kömür ile PR ve Araştırma sorumlusu Nurcan Ertaş, gerçekleşen ziyarette Özarslan'ın durumu ile ilgili bilgi alıp acil şifalar diledi.

BU TİP DURUMLARDA 2116 DAHİLİ NUMARADAN NURCAN ERTAŞ'A ULUŞABİLİRSİNİZ.