Başkan Aydın muhtarlarla ESTAM toplantısı yaptı

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, ilçede bulunan muhtarlarla bir toplantı düzenleyerek Eyüp Sultan Tarihi Merkez (ESTAM) projesini anlattı.

ESTAM binasında düzenlenen toplantıda Başkan Remzi Aydın sunum öncesi muhtarlara proje ile igili kısa ön bilgi verdi.

Alanda bir çok güzel hizmetin verileceğinden bahseden Başkan Remzi Aydın; “Dükkanlar çok güzel şekilde dizayn edilerek yenilenecek. Herkesin memnun olacağı, son derece düzgün kurallar olacak. Kalite arttırılacak. Geçen gün esnaf arkadaşlarla da toplantı yapıldı, onlara da sunum yapıldı. Çalışmalardan dolayı tebrik etmişler. Esnafımızla birlikte inşallah yürüyeceğiz. Kalitenin artması ve estetik yapılar Eyüp'e rağbeti arttıracak, böylelikle satışlar artacaktır. Eyüp'e gelen misafirlerle ilgili tespitler de yapıldı. Buraya hangi mevsimde, hangi saatte kaç kişi geliyor? Kaç saat kalıyorlar? Hepsini tespit ettik. Gelenler hijyenik, güvenebileceği, hizmet kalitesi yüksek yerler arıyorlar. Projemiz bütün bunları karşılayacak durumda. Bittiği zaman sorunlar giderilmiş olacak.” dedi.

Bu arada Başkan Aydın, muhtarların proje ile ilgili sorularını da yanıtladı. Sonrasında yapılan sunumda ESTAM projesi tüm yönleriyle muhtarlara anlatıldı. Tarihi alanda yapılacak yenilikler, meydan ve çevresinde yapılacak düzenlemeler ayrı ayrı görseller eşliğinde aktarıldı.