Başkan Aydın Öz Alibeyköy Spor Kulübü Kongresine Katıldı

Öz Alibeyköy Spor Kulübü Derneği Olağan Kongresi’nde Metin Çırpan yeniden başkan seçildi. Kongreye katılan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın yaptığı konuşmada, “Kalkınmanın yegâne yolu gençliğe, spora, eğitime ve kültüre verilen önemden, yapılan yatırımdan geçer” dedi

Öz Alibeyköy Spor Kulübü Derneği kulüp tesislerinde yapılan olağan kongresine, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, TFF Yönetim Kurulu Üyesi TASKK ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, İASKF Genel Sekreteri TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Eyüp Kızılay Şube Başkanı Abit Tüfekçi ve kulüp üyeleri katıldı.

135 üyenin katılımıyla gerçekleşen kongrede tek aday olan Metin Çırpan 135 oyun tamamını alarak yeniden başkan seçildi.

Spora ve eğitime verilen önem yatırımdan geçer

Belediye Başkanı Aydın kongrede konuşma yaparak şunları söyledi:

“Memleketin, toplumun kalkınmasının, gelişmesinin, geleceğin sağlam temellere dayandırılmasının yegâne yolu; gençliğe, spora, eğitime ve kültüre verilen önemden, yapılan yatırımdan geçer. Bunu hep söyledik, söylemeye de devam edeceğiz. Bunlar insanımızın, özellikle gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi, şahsiyetlerinin oturması ve çevreleriyle dengeli ilişkiler kurmaları adına önemli yatırımlar. Öz Alibeyköy Kulübümüzü de bu anlamda desteklemeye devam edeceğiz.”

Kongre sonunda ise Başkan Aydın ve Düşmez, 2015-2016 Futbol Sezonu 23. Grup şampiyonu olan Öz Alibeyköy U-15 takımına şampiyonluk kupalarını takdim etti.