Başkan Aydın SKM Açılışına Katıldı

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, AK Parti İstanbul 2. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış törenine katıldı.

Başkan Remzi Aydın’ın AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç ile katıldığı törende, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci kurdela keserek Zeytinburnu'nda bulunan AK Parti İstanbul 2. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.

Açılışta konuşma yapan İl Başkanı Selim Temurci “Ev ev, sokak sokak, mahalle mahalle dolaşarak çalışacağız. Koordinasyon merkezlerimizi coşkunun ve heyecanın merkezi haline getireceğiz. Bu merkezler halkın merkezleri olacak. 7 Haziran seçimlerinin sadece AK Parti için değil bizim karşımızda duran o şer ittifakı gören herkes için tarihi sorumluluğu olan AK Partimiz için bize çok farklı bir misyon yüklüyor. Bizim bir davamız var. Bizim bir geleceğimiz var. Biz İstanbuluz. Bizim en büyük davamız bu millete hizmettir. Bizim en büyük davamız tarihi sorumlulukları bilerek, bu sorumluluklar çerçevesinde bu ülkeyi yarınlara taşımaktır. İstanbul'un 3 bölgesinde, 39 ilçesinde seçim koordinasyon merkezleri ve 950 civarında mahalli irtibat büroları açacağız. 656 tanesi şu anda hazır. Bunu da 15 gün içinde tamamlayacağız. Koordinasyon merkezleri bünyesinde 25 bin gönüllü görev alacak" dedi.

Törene ayrıca AK Parti İstanbul Milletvekilleri Burhan Kuzu, Bülent Turan, Osman Aşkın Bak, Şirin Ünal'ın yanı sıra AK Parti MYK üyesi Prof. Dr. Osman Can, sunucu İkbal Gürpınar, AK Parti'nin gençlik ve kadın kolları üyeleri, milletvekili aday adayları ile çok sayıda partili katıldı. Açılışın ardından Başkan Aydın, Seçim Koordinasyon Merkezi’ni gezdi.