Başkan Aydın STK'ları Ziyaret Etti

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, ilçede bulunan Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Aydın ziyaretler sırasında gündeme dair sohbetler ederken, STK temsilcilerinin talep ve önerilerini de dinliyor.

Başkan Remzi Aydın, geçtiğimiz gün sabah saatlerinde Eyüp'te bulunan cami dernekleri temsilcileriyle Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kahvaltılı toplantı programına katılırken, ilçedeki STK'lara da bir dizi ziyarette bulundu. .

İlk olarak Giresun İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Eğitim ve Kültür Vakfı (GİMEV) merkezini ziyaret eden Başkan Aydın, vakıf temsilcileiyle referandumu konuştu. GİMEV üyeleri tek ve gür bir sesle EVET dedi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın sonrasında, Emniyettepe'de bulunan Amasya Göynücek Karayakup Köyü Derneği'ni ziyarete gitti. Amasyalılar da, Başkan Aydın'ın birlik beraberlik çağrısına hep birlikte EVET diyerek cevap verdiler.

Ziyaretleri sırasında Yeşilpınar Gönüllüler Derneği'nin düzenlediği programa da katılan Başkan Remzi Aydın, “Fedakarlık ve çevresine sahip çıkan derneğimizi tebrik ediyorum” dedi.