Başkan Aydın ve Müdürler Abant'ta İstişare Toplantısı Yaptı

Eyüp Belediyesi Başkan, Başkan Yardımcıları ve Birim müdürleri, haftasonu Bolu Abant’ta istişare toplantısında biraraya geldi.

Taksim İnternational Abant Palace Hotel’de düzenlenen toplantıda Başkan Remzi Aydın, Belediyenin bir yıllık çalışmalarının değerlendirmesini yaptı.

Tüm Başkan Yardımcılarına ve Birim müdürlerine özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür eden Başkan Aydın, “Eyüp için gerçekleştireceğimiz daha çok projemiz var. Kültür, sanat, gençlik, eğitim ve sosyal hizmetler konusunda çok güzel projeleri hayata geçirdik. İnşallah 2015 yılı sonuna kadar da bu çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Toplantıda birim müdürleri de geçtiğimiz yılın değerlendirmesini yaparak, 2015 yılında gerçekleştirilecek çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.

Başkan Aydın, toplantı sonrası çalışma arkadaşları ve aileleriyle birlikte Abant Gölü çevresinde doğa yürüyüşü yaptı.

Toplantıya katılan tüm hanımların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de kutlayan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Hayatın ve varlığın diğer yarısı kadınlarımızın şiddet, cehalet ve tüm ötelemelerden uzak olmalarını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Remzi Aydın, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü “ kutlama pastasını yardımcılarıyla birlikte “Bugün hizmet sırası bizde” diyerek hanımlara ikram etti.