Başkan Aydın'a Bağlama Hediye Ettiler

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Simurg Karadolap Bilgi Evi’ni ziyaret etti. Enstrüman atölyesinde Başkan Aydın’a Bilgi Evi öğretmenleri tarafından bir bağlama hediye edildi.

Başkan Remzi Aydın Simurg Karadolap Bilgi Evi ziyareti öncesi parkta vatandaşlarla sohbet etti. Sohbet sırasında parkta bulunan çocuklardan biri koşarak Başkan Aydın’ın yanına gelerek sarıldı. Küçük çocuğun bu samimi davranışı karşısında Başkan Aydın’da küçük çocuğu öperek teşekkür etti.

Ardından Karadolap Bilgi Evi’nde enstrüman atölyesine giren Başkan Remzi Aydın burada öğrencilerin hazırladığı mini konseri izledi. Kendisine öğretmenler tarafından bir bağlama hediye edilen Başkan Aydın teşekkür ederek en kısa zamanda bağlama çalmayı öğrenmeye çalışacağını söyledi.

Karadolap Bilgi Evi’nde diğer atölyeleri de dolaşan Başkan Aydın, öğrenciler tarafından yapılmış birbirinden güzel çalışmaları inceledi. Ziyaret sonunda ise öğrenci ve öğretmenleri tebrik ederek birlikte fotoğraf çektiren Başkan Aydın, çalışmalarını yakından takip edeceğini söyledi.