Başkan Aydın'a Eğitimcilerden Teşekkür

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Üç Şehitler İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında beden eğitimi öğretmeni, okullara yaptığı spor malzemesi yardımından dolayı, bir başka öğretmen de okulun kültür gezilerinde otobüs tahsis ederek verdiği destekten dolayı Başkan Aydın’a teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Remzi Aydın, sabah Eyüp Üç Şehitler İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü Şahap Namlıoğlu ile birlikte, haftanın ilk günü olması nedeniyle bahçede düzenlenen törene katılan Başkan Aydın daha sonra okulu gezdi. Okul içinde ve bahçesinde incelemede bulunan Başkan Aydın, Aile Birliği üyelerinin taleplerini dinledi.

BAŞKAN AYDIN’A HİZMETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER

Ardından sınıfları dolaşan Başkan Aydın’a, Beden Eğitimi öğretmeni Hanife Önal, okullara yaptığı spor malzemesi yardımları için teşekkür etti. Başkan Remzi Aydın, dağıtımını kendi yaptığı formalar ile ilk maçlarına çıkacak olan Üç Şehitler Ortaokulu Futbol takımı ile birlikte fotoğraf çektirdi. Bir başka sınıfta ise sınıf öğretmeni, Başkan Aydın’a, okulun kültür gezilerinde otobüs tahsis ederek verdiği destek için teşekkür etti. Ziyaret sırasında bazı öğrenciler ise Başkan Aydın’dan imza alarak fotoğraf çektirdiler.