Başkan Aydın'a El Emeği Havlu

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp’teki İSMEK binasını ziyaret etti. Başkan Aydın, İstanbul’daki iş geliştirme kurslarının çok önemli bir işlevi yerine getirdiğini ve bu kursları bitiren birçok gencin meslek sahibi olduğunu belirtti.

Başkan Remzi Aydın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde oluşturulan ve birçok ilçede yüzlerce kişiye hizmet veren kursların sayısının Eyüp’te artması için gereken çalışmaların yapıldığını kaydetti.

Başkan, İSMEK kursiyerlerine, Eyüp Belediyesi’nin El Emeği Göz Nuru mağazalarında ürünlerinin satışını yaparak aile bütçelerine katkı sağlayabileceklerini söyledi.

Kursiyerler Başkan Aydın’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek dantel işlemeli havlu hediye etti.

İsmek’te verilen eğitimler

Eyüp’teki İSMEK kurslarında verilen eğitimler; Aile ve Tüketici Bilimleri, Bahçecilik, Bilişim Teknolojileri, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, El Sanatları Teknolojisi, Gazetecilik, Giyim ve Üretim Teknolojileri, Grafik ve Fotoğraf, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Halkla İlişkiler ve Organizasyon, Hasta ve Yaşlı Bakımı, Havacılık, Hukuk, Kişisel Gelişim, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri, Kuyumculuk Teknolojisi, Matbaa, Muhasebe ve Finansman, Müzik ve Gösteri Sanatları, Pazarlama ve Perakende, Radyo Televizyon, Sağlık, Sanat ve Tasarım, Seramik ve Cam, Yabancı Diller, Osmanlı Türkçesi, Arapça, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri olarak sıralanıyor.