Başkan Aydın'dan Gençlere Tam Destek

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın “Destek Bizden Başarı Sizden” eğitim kampanyası büyük bir şölene dönüştü. Remzi Aydın burs ve okul şenliklerinde öğrencilerle arkadaş olup onlarla hem sohbet etti, hem de gelecekteki eğitim hayatlarıyla ilgili tavsiyelerde bulundu.

Halis Kutmangil Anadolu Meslek Lisesi, Şehit Er Sinan Şen Kemerburgaz Okulu ve Ali Rıza Özderici Lisesi’nde okul şenliklerine katılıp eğitim yardımı yapan Remzi Aydın öğrencilere, başarı için her türlü desteği sağlamaya devam edeceğini açıkladı. Aydın “Yaşadığınız heyecanın aynısını ben de yaşıyorum. İçinizden dereceye girip yurt dışı eğitim imkanı alacak olan arkadaşları sizin kadar ben de merak ediyorum. Çünkü bir ülkeye gidip o ülkenin dilini ve kültürünü öğrenmek yaşamakta olduğumuz bilgi çağında sizlere çok faydalı deneyimler katacaktır. Bilgiyi sporla harmanlayıp soğukkanlı bir şekilde çalıştığınız zaman başarısız sonuçlar almanız çok zor bir durum ” dedi.

Halis Kutmangil Anadolu Meslek Lisesi’nin spor sahası açılışını yapan Başkan Remzi Aydın eğitim yardımı ve okul şenliklerinden sonra Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu Spor Salonunda “Okullar Arası Basketbol ve Batminton Turnuvası Ödül Töreni” ne katıldı. Remzi Aydın Basketbol ve Batminton şampiyonlarına kupasını kendi elleriyle vererek öğrencilere teker teker başarı madalyalarını takdim etti. Şampiyon takım oyuncularıyla selfie çeken Aydın, gençlerin spor ve eğitimle uğraştığını gördüğü zaman geleceğe dair umutlarının daha çok arttığını ifade etti.