Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan'da Gündem, Kitap Günleri, Fuar

Eyüpsultan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve her Perşembe günü saat 20:23'te Facebook üzerinden canlı yayınlanan Eyüpsultan'da Gündem programında vatandaşların soruları cevaplandırıldı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın konuk olduğu ve sosyal medya üzerinden gelen soruların cevaplandığı programda kitapseverleri heyecanlandıracak bir duyuruyu yaptı.

Başkan Remzi Aydın, 1- 12 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Kitap Günleri'nde binlerce kitabın kitapseverlerle buluşacağını söyledi.

Başkan Remzi Aydın, şöyle konuştu;

"Kitap Günleri nerede ve ne zaman yapılırsa yapılsın çok önemli. 1- 12 Ekim tarihleri arasında Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezimizde büyük salonda bir kitap şenliği yapacağız. Binlerce kitabın kitapseverlerle buluşacağı bir platform olacak. Her yaştan her kesime hitap eden kitapların uygun fiyatlarla satıldığı bir ortam olacak.

"SANATA, KÜLTÜRE İLGİ DUYAN HERKESİ BEKLİYORUZ"

Kitapseverleri sezonun ilk dönemlerinde okuyucuyla buluşturmayı hedefliyoruz. İmza günleri, yazar buluşmaları, Karagöz festivali de yapılacak.

Kitap Festivalinin içerisinde alt festivaller, alt etkinliklerle çok zengin, nitelikli bir etkinlik olacağını düşünüyorum. Ve bütün kitapseverleri, okuyucuları sanata kültüre ilgi duyan bütün her kesimden insanımızı da Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezimize bekliyoruz."

KİTAP FUARI

Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi’nde 1-12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek kitap günleri kapsamında 40 ünlü yüz Eyüpsultan’ın konuğu olacak. Kitap Günleri süresince düzenlenecek kültür etkinliklerinde; 60 imza günü ve söyleşi ile yazarlar okurları ile buluşacak. Hafta içi 10.30’da düzenlenecek olan aile seminerlerinden tüm anneler ücretsiz faydalanabilecekler.

Kitap Aşkına Eyüpsultan Kitap Günleri’ne ülkemizin seçkin 45 yayınevi, kültür hareketimizin önde gelen 40 yazarı ve ünlü yüzleri katılacak. Girişin ücretsiz olacağı Kitap Günleri haftanın 7 günü 09.00-20.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.