Başkan Aydın'dan Nikah Rekoru
Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, hafta sonu farklı bir rekora imza attı. Eyüp Kültür Merkezi Nikah Salonu ve Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen 12 nikahı Başkan Aydın bizzat kıydı.
Eyüp Kültür ve Sanat Merkezi Nikah Salonu ile Eyüp Belediyesi Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen nikah merasimlerine Eyüp AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aykaç da katıldı.
Bir günde tam 12 nikah kıyan Başkan Aydın, çiftleri ve ailelerini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Başkan Aydın ayrı ayrı olmak üzere, Elif Asan İbrahim Derin, Şeyda Şakur Bekir Bartıroğlu, Vildan İriç Ejder Bingöl, Fettah Suna Öztürk Yahya Çetin, Semra Sepet Abdullah Başeğmez, Arzu Çevik Yunus Bursa, Büşra Budak Osman Cin, Elif Zeynep Eren Ramazan Özen, Mümine Yetim Halil Çolak çiftlerinin nikahlarını kıydı. Başkan Aydın çiftlere gençlere ömür boyu mutluluk ve huzur diledi. Yeni evli çiftlere, mutluluğa giden yolun her zaman saygı ve anlayıştan geçtiğini söyleyen Başkan Aydın, devlete, millete ve ümmete hayırlı evlat sahibi olmaları temennisinde bulundu.