Başkan Aydın'dan Taziye Ziyareti

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, 66 yaşında vefat eden Eyüp, Çırçır Mahallesi sakinlerinden Ejnan Gündüz’ün yakınlarını ziyaret ederek taziyesini iletti. Başkan Aydın ile birlikte Başkan Yardımcıları Bayram Sinan Abdüsselamoğlu, Cemal Memiş ve Ahmet Tüfekçi ile AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç da Gündüz’ün yakınlarına taziyelerini bildirdiler.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Çırçır Mahallesi’nde bulunan Çağrı Eğitim ve Kültür Merkezi’ne giderek, dün vefat eden Ejnan Gündüz’ün yakınlarını ziyaret etti. Başkan Remzi Aydın, taziye ziyaretinde, Gündüz’ün yakınlarına başsağlığı dileklerini iletirken, acılı aileye her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Gündüz’ün yakınları ise Başkan Aydın’a, ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti belirterek, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiler.

Bu arada Başkan Aydın ile birlikte Gündüz ailesine ziyarette bulunan Başkan Yardımcıları Bayram Sinan Abdüsselamoğlu, Cemal Memiş ve Ahmet Tüfekçi ile AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç da başsağlığı dileklerini bildirdiler.