Başkan Aydın'ın En Büyük Destekçisi Eşi Tülay Aydın

Huzur Başkenti Eyüp’ün hizmetkarı Belediye Başkanı Remzi Aydın, gece gündüz demeden Eyüplüler için çalışmaya devam ediyor. Bu zor ve zor olduğu kadar da ulvi görevde Başkan Aydın’ın en büyük destekçisi ise eşi Tülay Aydın. Tülay Aydın, fırsat buldukça eşine destek olmak için belediye tarafından düzenlenen çalışmalara iştirak ediyor. Tülay Aydın, son olarak Eyüp Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev yapan Beyaz Masa ve Çağrı Merkezi personeli ile buluştu.

Özellikle sosyal sorumluluk projelerinde Başkan Remzi Aydın’a büyük destek olan Tülay Aydın, yeni doğan bebeklerin ailelerine ziyaretlerden, Hanımeli kursiyerlerine kadar pek çok alanda aktif rol alıyor. Zaman zaman hasta ziyaretleri de gerçekleştiren Tülay Aydın, Başkan Aydın ve Eyüp Belediyesi’nin çalışmalarını da vatandaşlara bire bir aktarıyor.

Kadınlara ve çocuklara yönelik faaliyetlere de sık sık katılan Tülay Aydın, son olarak Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde bulunan Beyaz Masa ve Çağrı Merkezi personeli ile bir araya geldi. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı temsilen vatandaşa açılan bir kapı niteliğinde olan Beyaz Masa ve Çağrı Merkezi personeli ile sohbet eden Tülay Aydın, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alarak fikir alışverişinde bulundu. Tülay Aydın, Eyüp Sultan’dan Mevlana’ya Vuslat Yolculuğu başta olmak üzere, özellikle sahada yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı her bir çalışana ayrı ayrı teşekkür etti. Toplantıda personelle sohbet eden Tülay Aydın, çalışmalar sırasında karşılaştıkları şikayetler ve zorluklar hakkında bilgi aldı. Özellikle Beyaz Masa ve Çağrı Merkezi’nin Eyüp belediye Başkanı Remzi Aydın’ı temsilen vatandaşa açılan bir kapı, Eyüp Belediyesi’nin görünen yüzü olduğunu vurgulayan Tülay Aydın, Eyüplülerle yüz yüze diyaloglar gerçekleştirerek sorunların çözülmesinde yardımcı olan personelin, başarılarının artarak devam etmesi amacıyla eğitimlerinin devam edeceğini belirtti. Tülay Aydın ayrıca, farklı sosyal gruplara yaklaşım şekilleriyle ilgili de personelle sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.