Başkan Kemerburgaz'da esnafı ziyaret etti

Kar yağışı Başkan’ı durdurmadı

“Huzur Başkenti” Eyüp’ün Belediye Başkanı Remzi Aydın, yoğun kar yağışı altında, Kemerburgaz’a giderek esnafları ziyaret etti. Bir dizi esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Aydın, girdiği kuaför salonunda traş oldu.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, İstanbul’u etkisi altına alan yoğun kar yağışına rağmen, Kemerburgaz’a giderek esnaf ziyaretlerinde bulundu. Başkan Aydın ilk olarak bir kuaför salonuna girdi. Burada bir süre kuaför salonunun sahibi Arif Özcan ile sohbet eden Başkan ardından traş oldu.

Kuaför salonundan çıktıktan sonra ziyaretlerine devam eden Başkan Aydın, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da kısa süreli sohbetler etti. Kar yağışı altında, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı karşılarında gören vatandaşlar ve Kemerburgaz esnafı, memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Aydın’a teşekkür ettiler.

Son olarak sohbet için girdiği bir iş yerinde ise Başkan Aydın, işyeri sahibinin ricasını kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Esnaf ziyaretlerini tamamlayan Başkan Remzi Aydın, Eyüp Belediyesi Kemerburgaz Ek Hizmet Binası’nı da ziyaret etti. Ziyaret sırasında ek hizmet binasında bulunan yetkililer, Başkan Aydın’a yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.