Başkan Remzi Aydın personelini unutmadı!Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Mayıs ayında doğan personel için sürpriz bir kutlama yaptı. Başkan Aydın, daha önce doğum günü olan çalışanlara bireysel olarak hediyeler gönderdiğini ancak biraz daha samimi bir ortamda yüzyüze gelmek amacıyla format değişikliği yaptığını belirtti.

Eyüp Belediyesi'nde Mayıs ayında doğan çalışanlar için, belediyenin yemekhanesinde sürpriz bir kutlama düzenlendi. Kutlama öncesi, Mayıs ayı doğumlu personel öğle yemeği saatinde yemekhaneye çağırıldı. Hiçbir şeyden haberi olmayan personel yemekhaneye geldiğinde ise büyük bir sürprizle karşılaştı.

Hazırlanan sürpriz doğum günü kutlaması çalışanları sevindirirken, yine Başkan Remzi Aydın'ın talimatıyla hazırlatılan ve üzerinde Eyüp Belediyesinin logosu bulunan dev bir pasta yemekhaneye getirildi.

Başkan Remzi Aydın pastayı, tek tek tebrik ettiği personelle birlikte keserek hediyelerini takdim etti.

Sıkı bir şekilde kenetlenmemiz, birbirimizi sevmemiz saymamız ve kurumumuza olan aidiyetimizi en yüksek noktalara çıkarmamız lazım diyen Başkan Aydın, “Değerli arkadaşlar uzun zamandan beri biliyorsunuz doğum günü olan arkadaşlarımıza çam sakızı çoban armağanı bireysel olarak hediye gönderiyor doğum günlerini kutluyordum. Ama sonradan biraz daha yüz yüze gelelim göz göze gelelim diye format değişikliği yaptık. Bugün ilk defa yeni bir formatta yapıyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Hepimizin amacı kurumumuza ve ilçemize güzel hizmetler yapmak. Onun için bu çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hepinizi çok seviyorum, hepinizden çok umutluyum. İnşallah Eyüp’e çok daha uzun yıllar hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. Ben hepinizi ekip arkadaşlarım olarak görüyorum, nice nice yıllara diyorum inşallah. Doğum günü olan arkadaşlarımızı da kutluyorum hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Başkanın konuşmasının ardından çekilen hatıra fotoğrafıyla o anlar ölümsüzleştirildi.