Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan'da Gündem programı, 24 Haziran seçimleri

Eyüpsultan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve her Perşembe günü saat 20:23'te Facebook üzerinden canlı yayınlanan Eyüpsultan'da Gündem programında yapılan faaliyetler konuşulurken, vatandaşların soruları da cevaplandırıldı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın konuk olduğu ve sosyal medya üzerinden gelen soruların cevaplandığı programda, 24 Haziran seçimleri gündeme geldi.

24 Haziran'ın önemli bir seçim olduğunu belirten Başkan Remzi Aydın, şöyle devam etti;

"Eyüpsultan'ımız gayet güzel ve sağduyulu. Her zaman bizlere, güzel hizmet yapan yöneticilere destek veren vatandaşlarımızın çoğunlukta bulunduğu bir ilçe. Güzel insanların, sağduyulu insanların yaşadığı bir ilçe.

24 Haziran önemli bir seçim gerçekten. Milletimizin, memleketimizin, aydınlık geleceklerin için de çok önemli bir dönemeç noktası olduğu düşünüyorum.

Yeni bir sisteme geçilecek, esasında kısmen geçildi ama belki kalan kısımlarıyla Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi tam anlamıyla uygulanmaya başlanacak.

"ALLAH MAHCUP ETMESİN, VATANDAŞIMIZA GÜVENİYORUZ"

Anayasa referandumu da vatandaşımızın çoğunluğu ile kabul edilmişti. Ben güzel bir dönem geçireceğimizi düşünüyorum, umuyorum.

Eyüpsultan'dan aldığımız duyumlar, yaptığımız gözlemler, yaptığımız çalışmalar, vatandaşımızdan aldığımız geri dönüşler-feedbackler, inşallah Eyüpsultan'da gerçekten 24 Haziran'da güzel bir netice ortaya koyacağını gösteriyor bize. Allah mahcup etmesin diyorum. Vatandaşımıza, milletimize güvendiğimizi ifade etmek istiyorum"