Eyüpsultan Belediyesi'nde Bayram Sevinci

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, yaklaşan kurban bayramı dolayısıyla belediye personelleri ile bir araya gelerek hem sohbet etti hem de bayramlarını kutladı.

Personelin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen programa başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çalışan personeller katıldı. Programda konuşma yapan Başkan Remzi Aydın, Kurban Bayramının hayırlara vesile olmasını ve kurbanların kabul olması temennisinde bulundu.

Konuşması esnasında çalışanlara müjdeler de veren Başkan Aydın, bayram öncesi her çalışanın hesabına 800 TL promosyon yatırılacağını duyurdu.

Konuşmasının devamında ise maaş düzenlemelerine açıklık getiren Başkan Aydın, aynı birimde çalışan personelin maaş farklılıklarını en aza indirmek adına yetkili birimlerin düzenlemeler yaptığının, maaşların kişilerin eğitim durumları ve kıdemleri de göz önünde bulundurularak yeniden şekillendirileceğinin bilgisini verdi.

Başkan Remzi Aydın konuşmasının ardından kendileri ile bayramlaşmayı bekleyen personel ile tek tek selamlaşarak bayramlarını tebrik etti.