Başkan Remzi Aydın'dan 'İtfaiye neferleri'ne ziyaret

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, bugün sabah saatlerinde Kemerburgaz İtfaiye İstasyonunu ziyaret etti.

Eyüp İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Sadık Tatar, Avrupa Yakası İtfaiye Bölge Müdürü Hasan Karakaş, müdür muavinleri ve ilgili birim amirlerinin de katıldığı ziyaret sırasında, itfaiye istasyonu personeli tarafından hazırlanan sofrada hep birlikte kahvaltı yapıldı.

BAŞKAN AYDIN, İTFAİYE ARACINA BİNEREK İNCELEME YAPTI

Kahvaltı sonrası Başkan Aydın itfaiye müdürlüğü yöneticileri ve itfaiye erleriyle sohbet etti.

Sohbet sırasında itfaiye teşkilatının çalışma sistemleri, çalışma prensipleri, aldıkları eğitimler, gün içerisinde yapılan çalışmalar, yangına müdahale öncesi yapılan hazırlıklar ve müdahale sırasında yapılanlarla ilgili bilgi aldı.

Başkan Remzi Aydın ayrıca bir de itfaiye aracına binerek inceleme yaptı.

Kemerburgaz İtfaiye Amirliği personeli tarafından yapılan Posta Değişim Duası'na da eşlik eden Başkan Remzi Aydın ziyaret sonunda, vatandaşın can güvenliği için aralıksız hizmet veren itfaiye personeline teşekkür ederek; “Sizleri tebrik ediyorum. Allah sizlere güç kuvvet versin. Sizler isimsiz kahramanlarsınız. İtfaiye teşkilatı olarak nitelikli ve donanımlı yapınızla her an göreve hazırsınız. Sizlerin varlığı bizlere güven veriyor. Başarılar diliyorum.” dedi.

Avrupa Yakası İtfaiye Bölge Müdürü Karakaş da Başkan Aydın'ın ziyaretinden kaynaklanan memnuniyetlerini dile getirerek, İstanbul İtfaiye Teşkilatı adına bir plaket verdi.