Başkan Taksici Oldu…

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, mahallelerde fesleğen dağıtımına devam ediyor.

Başkan bugün Akşemsettin ve Çırçır mahallelerinde sokaklarda, caddelerde, işyerlerinde, kahvelerde, okullarda fesleğen dağıttı, Eyüplülerle muhabbet etti. Başkan Remzi Aydın, kendisini selamlayan ve sohbet eden Akşemsettinli bir taksi şoföründen aracını ödünç alarak tur attı.

Taksi şoförlüğünün çok zor ancak bir o kadar da keyifli bir meslek olduğunu belirten Remzi Aydın, “Akşama kadar birçok kişiyle tanışma, sohbet etme, gündemin nabzını tutma şansı buluyor şoför arkadaşlarımız. Siyaseti de yakından takip ediyorlar, sürekli radyoda haber dinledikleri için birçok kişiden daha fazla ülkeyle ilgili bilgiye sahipler. İstanbul trafiğinde oldukça meşakkatli bir iş yapıyorlar. Allah yardımcıları olsun.” dedi.

Başkan fesleğen dağıtımı sırasında çocuklarla, yaşlılarla, hanımlarla, esnaflarla da sohbet etti, onların sorunlarını isteklerini dinledi.. Onları önümüzdeki Cuma gününden itibaren başlayacak Eyüp Belediyesi Ramazan programlarına davet etti. Eyüplüler de Başkan’a fesleğenler nedeniyle çok teşekkür etti.