“Başkanımızın Temposuna Yetişemiyoruz”

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın, öğrencilere eğitim desteği dağıtmak için gittiği Eyüp Anadolu Lisesi'nde konuşma yapan Okul Müdürü Selam Karataş “Başkanımız eğitime ve öğrencilere katkı adına sürekli faaliyetler düzenliyor. Başkanımızın temposuna yetişemiyoruz.” dedi. Başkan Remzi Aydın ise; “Memleketimizin, milletimizin daha iyi yerlere gelmesi adına, sizlerin de bizlerin de yapması gereken çok iş var gençler.” şeklinde konuştu.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, lise son sınıf öğrencilerine verilen eğitim desteklerinin ikinci taksitlerini dağıtmaya devam ediyor. Başkan Aydın, eğitim desteği dağıtmak için Eyüp Anadolu Lisesi ve Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi'nde düzenlenen programlara katıldı. Başkan Remzi Aydın'ın, Eyüp Anadolu Lisesi'nde katıldığı programda konuşma yapan Okul Müdürü Selam Karataş “Başkanımız göreve geldiği günden bu güne kadar, özellikle eğitime ve öğrencilere yönelik etkinlikleri ve faaliyetleri arttırdı. Eğitime ve öğrencilere katkı adına sürekli faaliyetler düzenliyor. Başkanımızın temposuna yetişemiyoruz. Ama yetişebilmek için bizde gayret göstereceğiz.” dedi.

“YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

Başkan Remzi Aydın ise konuşmasında öncelikle gençlere, üniversiteye giriş sınavında ve mezuniyet sonrası ki hayatlarında başarılar diliyerek şunları söyledi; “Müdür bey 'Yetişemiyoruz, faaliyetler hızlandı' dedi ama memleketimizin, milletimizin daha iyi yerlere gelmesi adına, sizlerin de bizlerin de yapacak çok işimiz var gençler. Hem bireysel hem toplumsal anlamda gerçekten çok daha iyi yerlere gelmemiz gerekiyor.”

“İNANIYORSANIZ BAŞARABİLİRSİNİZ”

Gayretli çalışmalar sonucu, toplum olarak daha da iyi yerlere geleceğimizi, geçmişteki şanlı tarihimizi yaşatacağımızı vurgulayan Başkan Aydın; “Bütün çabalarımız bunun için. Kendinize güvenin. İnanıyorsanız başarabilirsiniz. Bizler, bu anlamda sizlere destek vermek için varız. Her zaman bir ağabeyiniz olarak buradayız.” dedi.