Berberlerin Pikniği Neşe İçinde Geçti

İstanbul Berberler Odasının düzenlediği 3. Piknik organizasyonu Kemerburgaz Kurt Kemerinde gerçekleştirildi. Renkli görüntülere sahne olan pikniğe Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da katıldı.

Eyüp Belediyesi Kemerburgaz Kurt Kemeri piknik alanında İstanbul Berberler Odasının düzenlediği ve artık geleneksel hale gelen piknik festival tadında gerçekleştirildi. Pikniğe katılan Berberler ve aileleri bu özel günde Kemerburgaz’ın temiz havası ve yeşilliğinde doyasıya eğlendiler. Birbirinden farklı eğlenceli oyunların da gerçekleştirildiği piknikte kadınlar gözleri bağlı bir şekilde erkeklere sakal traşı yaptı. Eğlenceli ve neşeli anların yaşandığı yarışmada dereceye girenlere çeşitli hediyeler sunuldu.

İstanbul Berberler Odası Yönetim ve Denetim Kurulu Başkanı Şükrü Akyüz katılımcılara hitaben bir konuşma yaparak, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a bizlere bir araya getiren bu desteğinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız”dedi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın pikniğe katılan esnaf ve aileleri ile bir araya gelerek bol bol sohbet etti. Masalarda kendisine verilen ikramları geri çevirmeyen Başkan Aydın, keyifli bir gün geçirdi. Burada bir konuşma yapan Başkan Aydın, “Burada ne güzel bir manzara var. Yaşlı, genç, çocuk, kadın, erkek ailelerin buluştuğu bu güzel etkinlikler kültürümüzün bir parçası. İstanbul Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz ve yönetim kurulunu çalışmalarından, etkinliklerinden dolayı tebrik ediyorum. Eyüp Belediyesi olarak her zaman onların yanında olacağız” diye konuştu.