Dualarla Ebedi Aleme Uğurlandılar

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, belediye personeli Rahşan Güliz Karakman'ın babası Cengiz Göngör ile Eyüp sakinlerinden Osman Aktaş, Selma Gürcan ve Mustafa İdris Kayıkçı'nın cenaze namazlarına katıldı.

Başkan Remzi Aydın, öğle namazını müteakiben, Eyüp Belediyesi personeli Rahşan Güliz Karakman'ın babası Cengiz Güngör için Kemerburgaz Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazına katıldı. Yaklaşık 35 yıl Kemerburgaz İlköğretim Okulu'nda öğretmenlik yapan Güngör'ün cenazesi, kalabalık bir cemaatle kılınan namazın ardından Kemerburgaz Mezarlığı'na defnedildi.

Eyüp sakinlerinden Osman Aktaş, Selma Gürcan ve Mustafa İdris Kayıkçı için ise ikindi namazını müteakiben Eyüp Sultan Camii'nde cenaze namazları kılındı. Başkan Aydın burada da cenaze yakınlarına başsağlığı dileyerek kılınan namazlara katıldı.

Namazların ardından Aktaş 'ın cenazesi Hasdal Mezarlığı'na, Gürcan ve Kayıkçı'nın cenazeleri ise Eyüp Sultan Mezarlığı'na defnedildi.

Başkan Aydın akşam saatlerinde de Mustafa Aktaş için, Nişanca'da bulunan Sivas Yıldızeli Güneykaya Beldesi Derneği'nde okutulan Mevlid-i Şerif'e katıldı.