Eğitime Destek Şenliği

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın eğitime destek amacıyla başlattığı “Destek Bizden Başarı Sizden” kampanyası şenlik havasında geçiyor. Başkan Aydın Rami Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle birlikte misket ve zeybek oynadı.

Belediye Başkanı Remzi Aydın, üniversiteye hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine eğitim desteğinde bulunuyor. Başkan Aydın Eyüp Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi, Rami Atatürk Anadolu Lisesi, Eyüp İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen programlarda öğrencilere eğitim desteği dağıttı.

Rami Atatürk Anadolu Lisesi’nde düzenlenen program adeta şenlik havasında geçti. Çalan müzik eşliğinde oynayan lisesiler Başkan Aydın’a da oynaması için ısrar ettiler. Liseli gençleri kıramayan Başkan Remzi Aydın önce misket havası eşliğinde sonra da zeybek havası eşliğinde oynadı. Öğrenci gençler ise kendilerini kırmayarak oynayan Belediye Başkanı Aydın’a teşekkür ettiler.

Bu arada Başkan Remzi Aydın, Eyüp Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yetim çocuklar için düzenlenen kermesten alışveriş yaptı.