Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan'da Gündem programı, Esentepe, park

Eyüpsultan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve her Perşembe günü saat 20:23'te Facebook ve Instagram üzerinden canlı yayınlanan Eyüpsultan'da Gündem programında yapılan faaliyetler konuşulurken, vatandaşların soruları da cevaplandırıldı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın konuk olduğu ve sosyal medya üzerinden gelen soruların cevaplandığı programda, Esentepe Mahlallesine park yapılması ile ilgili soru gündeme geldi.

Esentepe mahallesinde yer sıkıntısı yaşadıklarını dile getiren Başkan Remzi Aydın, şöyle konuştu;

"Yer bulamıyoruz. Esentepe'de en çok ihtiyaç duyulan şey otopark ve yeşil alan ihtiyacımız. Buralar şu anda gecekonduların ieşgali altında Maalesef. Onları da kaldıramıyoruz. Zaman içinde olacak ama; yer buldukça yapacağız.

"ESENTEPE'YE BU SENE BİR PARK YAPACAĞIZ"

Esentepeye, özellikle Karakol üstü sokaktan öbür taraftaki sokakta, yani tulumba sokağın üst tarafında İnşallah bir park başlatacağız. İkinci bir yerimiz daha var.

Onun işi biraz daha uzun sürecek ama Esentepe'ye bu sene bir park yapacağız. Bulduğumuz küçük ya da büyük, ufak dahi olsa mutlaka yeşil alan oluşturuyoruz. Ama dediğim gibi yer problemimiz var. Bulamıyoruz Maalesef"