Eyüp Belediyesi Ailesi Yemekte Buluştu

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Kültür Sanat Merkezi (EKSM) büyük salonda düzenlenen yemekli programda Eyüp Belediyesi çalışanlarıyla bir araya geldi. Başkan Remzi Aydın, yemekte yaptığı konuşmada, “Eyüp Belediyesi İstanbul’un hatta Türkiye’nin örnek belediyesi olma yolunda ilerliyor. Çalışmalarınızdan, katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. İlerleyen süreçte de Eyüp’ün bir dünya şehri olacağına inanıyorum.” dedi.

Eyüp Belediyesi çalışanları için EKSM’de 500 kişilik yemekli program düzenlendi. Programa Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın yanı sıra, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ile belediye çalışanları katıldı.

“HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM”

Programda bir konuşma yapan Başkan Aydın personelini görmekten çok mutlu olduğunu belirterek “Bu mutluluğu daha sık yaşamak istiyorum. Ancak çok yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Bu yoğunluk içerisinde daha sakin kafayla sizlerle oturup sohbet etme, dertleşme imkanı bulamadık. Eyüp’te yapacak çok iş var. Esasında yapacak işler hiç bitmiyor. Ama inşallah bu özlemlerimizi bundan sonraki süreçte gidereceğiz. İnşallah bu birlikteliğimiz, bu dayanışmamız uzun yıllar devam edecek. Çok güzel hizmetler yapacağız. Hepinizi çok seviyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

“BİZLER BELEDİYECİYİZ, İŞİMİZ ZOR, BAŞKA BİR İŞE BENZEMİYOR”

Konuşmasında belediyeciliğin zorluklarından da bahseden Başkan Aydın sözlerini şöyle sürdürdü; “Bizler belediyeciyiz, işimiz zor, başka bir işe benzemiyor. Son derece özverili, son derece profesyonel olmamız lazım. Bu anlamda kurumsal yapımızı düzeltmeye çalışıyoruz, teknolojik imkanlarımızı arttırmaya çalışıyoruz. Yeni binamıza kısa sürede taşınmaya başlayacağız. Yeni binamız yeni bir anlayış, yeni bir felsefe ile daha kurumsal, daha profesyonel daha sistemli bir çalışmaya vesile olacak”

EYÜP BİR DÜNYA ŞEHRİ OLACAK

Eyüp Belediyesi’nin İstanbul’un hatta Türkiye’nin örnek belediyesi olma yolunda ilerlediğinin altını çizen Başkan Aydın, “Sizlerle 1,5 yıldır birlikte çalışıyoruz. Bu süre içerisinde çalışmalarınızdan, katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. İlerleyen süreçte de Eyüp’ün bir dünya şehri olacağına inanıyorum” dedi.