Eyüp Belediyesi Personeli Doğa Yürüyüşünde Buluştu

Her ayın ilk Cumartesi günü Belgrad ormanları Kemerburgaz Kurt kemeri mevkiinde organize edilen Geleneksel Doğa Yürüyüşünün beşincisi Cumartesi günü yapıldı. Yürüyüşe Başkan Remzi Aydın da katıldı.

Spora büyük bir önem veren ve kendisi de bir sporcu olan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın da katıldığı doğa yürüyüşü, baharın kendisini hissettirdiği güneşli bir günde, tertemiz bir orman havasında gerçekleştirildi. Isınma hareketlerinin ardından orman yolunda yürüyüş ile devam eden ve artık geleneksel hale gelen etkinlikte, Eyüp Belediyesi personeli yoğun iş temposundan sıyrılıp kendilerine vakit ayırmış oldu. İçilen çaylar, yapılan sohbetler ve günün anısına çekilen fotoğraflarla unutulmaz bir gün haline gelen doğa yürüyüşünde belediye çalışanları farklı bir etkinlikle bir araya gelmekten duydukları mutluluğu dile getirdiler.

KATILIM SAYISI HER AY ARTIYOR

Başkan Remzi Aydın, bu etkinliği soğuk ve yağışlı kış günlerinde başlattıklarını belirterek, “Tatil gününde erken kalkmak ve bu etkinliğe katılmak insanın doğasını biraz zorluyor. Aynı tempoda çalışan yakın mesai arkadaşlarımı sağlıklı bir yaşam için burada görmek isterim. İlk aylarda 30- 40 kişi olsak da durmak yok yola devam dedik, doğaya yürüdük. Her ay bu ortamın yaşayarak tadını alan çalışanlarımız hep diğer arkadaşlarıyla bunu paylaştılar. Her geçen ay sayımız sürekli arttı. Şimdi görüyorum ki bahar coşkusuyla bu ay daha kalabalığız. İş yaşamının yanında sürekli spor yapmayı ve zinde kalmayı önemsiyorum. Her ayın ilk Cumartesi günü personelimizle bu vesileyle buluşup sohbet etme fırsatını da yakalamış oluyoruz” dedi. Başkan Aydın, çalışanları spora teşvik etmeye ve bu tür etkinliklere katılmaya yönelik ödüllendirmeler yapacaklarını, müdürlükler arası Futbol turnuvası için organizasyon hazırlıklarına da başladıklarını ifade etti. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği, her geçen ay sayının arttığı doğa yürüyüşü etkinliğine katılan Eyüp Belediyesi çalışanları organizasyona verdiği destekten dolayı Başkan Remzi Aydın’a teşekkür ettikler.