Eyüp Belediyesi'nde İşlemler Artık Daha Hızlı Gerçekleşecek

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın talimatıyla, Eyüp Belediyesi’nde vatandaşın işlemlerinin daha hızlı kayıt altına alınarak işleme konulması ve neticeye ulaştırılması için yeni yazılım sistemi hizmete giriyor.

“Huzur ve Kültür Başkenti Eyüp”te vatandaşlar artık belediye ile ilgili işlemlerini daha hızlı gerçekleştirecek. Belediye Başkanı Remzi Aydın’ın talimatıyla kullanılmaya başlanacak yazılım sistemi sayesinde Eyüplülerin belediye ile ilgili işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek sonuca ulaştırılacak.

Eyüp Belediyesi’nde kullanılmaya başlanacak yazılım sisteminin diğer sistemlerden farkı, evrak kayıt edildikten sonra diğer birimlerden bu evrağa kolaylıkla ulaşabilecek. Evrakla ilgili hangi işlemlerin yapıldığı, evrakla ilgili işlemlerin hangi aşamada olduğu takip edilebilecek. Böylelikle bir taraftan birimler arasında yapılan yazışmalar hızlanmış olacak, diğer taraftan da dijital ortamda oluşturulan doküman yine dijital ortamdan istenilen birimin iletisine eklenebilecek.

Yazılım sistemi ile ilgili Eyüp Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından personele verilen eğitimde, yeni sistemin kullanımı tüm detayları ile anlatıldı.