Eyüp Belediyesi'nden 19 Mayıs'a Özel Satranç Turnuvası

Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri ile adından sıkça söz ettiren Eyüp Belediyesi 19 Mayıs’ta Haliç Satranç Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor.

Eyüp Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek turnuva 7 tur İsviçre sistemi ile 15dk+5sn düşünme süresinde 4 rating kategorisinde düzenlenecek. 4 kategoride dereceye girecek sporculara Eyüp Belediyesi çeşitli ödüller de verecek. Turnuva kayıtları istanbul.tsf.org.tr internet sitesi üzerinden online kayıt sistemiyle halen devam ediyor. Her kategori için ilk 120 kayıt asıl kontenjan olarak belirlendi.

TÜRKİYE SATRANÇ FEDERAYSONU DUYURUSU: Turnuva online kayıtları başlamıştır. Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırmaları önemle rica olunur. Kayıt sırasında kategori seçilmemesi veya yanlış kategori seçimi durumunda, kayıtlar kapatıldıktan sonra sporcu doğru rating kategorisine yerleştirilir (kontenjan dahilinde) ve başvuru sırası geçerli olur. Üst kategoriye kayıt durumunda, üst kategoride kontenjan uygunluğuna göre son başvuru tarihi sonrası başvuru değerlendirilir. Her kategoride kontenjan sonrası kayıtlar yedek kayıt olarak değerlendirilir.