Eyüp Belediyesi'nden  “Kurum Kültürü” Toplantısı

Eyüp Belediyesi “Kurum Kültürü ve Kurum İçi İletişim Eylem Planı” toplantısı, Osmanlı Parkı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Toplantıya, birim müdürleri ile Belediye personeli katıldı.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, toplantıda yaptığı konuşmada, belediyeciliğin zorluklarına değindi. İnsana hizmetin önemine vurgu yapan Başkan Aydın, “Belediye personelimizde en iyi icraatı yapacak kabiliyet var. Sizden bunu istiyorum. Hepimizin ortak değeri Eyüp’ü en iyi noktaya taşımak olmalı. Bu yüzden potansiyelimizi en yükseğe çıkaracağız. İddialı bir belediyeysek her işimizin sağlam olma mecburiyeti var. Yaptığımız her işin en iyisini yapma hedefiyle hareket etmeliyiz. Önümüzdeki dönemde Eyüp’ün var olan potansiyelini ortaya çıkartacağız. Bu çalışmadan beklentim büyük. Yaptığımız işlerde benim için önemli olan ‘ehliyet, liyakat ve sadakattir’. Ben tüm personelimizin çalışmalarını, beni ve kurumsal yapımızı temsil ettiği gerçeğini unutmadan yapacaklarını biliyorum. Bu toplantımızdan hayırlı neticeler çıkacağından eminim” şeklinde konuştu.

Başkan Yardımcısı Ahmet Turan Koçer de konuşmasında, “Şartlara göre değişen ve gelişen, öğrenmeye açık bir yapı kuruyoruz. Heyecanlı arkadaşlarla çalışmak istiyorum. İK Müdürlüğümüz bu anlamda tüm birimlere enerji verecek” dedi.

Program kapsamında Ziya Yılmaz ve Gültekin Altıntaş tarafından bilgilendirme sunumu da yapıldı.